Kontakt

Dane kontaktowe

AMBiznes Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Jeżycka 45 lok.3
60-864 Poznań
NIP: 7831726051

Alicja Majkowska – Prezes Zarządu
+48 502 291 283
a.majkowska@ambiznes.pl

Aleksandra Sławicz – Dyrektor Zarządu
+48 515 240 806
a.slawicz@ambiznes.pl

Natalia Majkowska – Dyrektor Operacyjny
+48 505 005 375
n.majkowska@ambiznes.pl

Biuro:
61 8517 962
biuro@ambiznes.pl

Izabela Siarkiewicz – Ekspert ds. Funduszy Unijnych
+48 517 809 511
i.siarkiewicz@ambiznes.pl

Aleksandra Niewiarowska – Specjalista ds. Funduszy Unijnych
+48 509 584 158
a.niewiarowska@ambiznes.pl

Ewa Popielas – Ekspert ds. Rozliczeń Unijnych
+48 519 190 343
e.popielas@ambiznes.pl

Mikołaj Majkowski – Specjalista ds. Rozliczeń Unijnych
+48 515 240 809
mikolaj.majkowski@ambiznes.pl